Maksymalna wygoda i pełna pasywność obsługi. Mikroapartament generujący zyski

w topowej lokalizacji we Wrocławiu blisko uczelni i centrów biurowych.

Inwestuj
i wynajmuj

Cafe-Bar, sklep,
fryzjer

Twoi przyszli najemcy będą
mogli skorzystać z usług 6
lokali użytkowych w poziomie parteru.

Lobby z recepcją

Nie chcesz lub nie możesz
na bieżąco kontrolować najmu
w swoim lokalu? Recepcja Cię z tego wyręczy.

Stacja ładowania
pojazdów elektrycznych

W pasie chodnika od frontu
budynku przewidziano dwie
stacje ładowania pojazdów elektrycznych lub
miejsca na carsharing.

Baza handlowo-usługowa
w zasięgu ręki

Twój najemca znajdzie wszystko
od sklepów, salonów piękności,
barów i restauracji aż po siłownie i beach-bary.

Playroom z
czytelnią

Z myślą o najemcach zorientowanych
na rozrywkę i relaks zaprojektowaliśmy
pomieszczenie klubowe z konsolą
do gier i czytelnią.

Wspólny taras wypoczynkowy
na dachu

Na dachu budynku zaaranżowaliśmy
wspólną przestrzeń do wypoczynku
dla wszystkich rezydentów obiektu.

Stojaki na rowery i
paczkomat

Przy budynku znajdzie się
kilka stojaków na rowery, a tuż za nim
punkt z paczkomatami.

micro.HOME dobra inwestycja micro.HOME dobra inwestycja micro.HOME dobra inwestycja

Nieruchomości to bezpieczna lokata na przyszłość – rzecz materialna, która generuje stały przychód i nie traci swojego „terminu ważności”. A jeśli jest jeszcze dobrze zlokalizowana i ma rozbudowaną infrastrukturę w okolicy, to nie przysparza żadnych trudności w zakresie poszukiwania potencjalnego najemcy. Promenady Wrocławskie, w pobliżu których leży microHOME to idealne miejsce pod nieruchomość na wynajem. Obszerną grupę docelową wypełniają zarówno studenci, jak i pracownicy oddziałów międzynarodowych korporacji (Credit Suisse, PWC, Nokia, 3M etc.) – osoby poszukujące mieszkań w nowoczesnej lokalizacji, blisko serca miasta.

MicroHome Wrocław Dom Developer Dane Mieszkańcy

Zarabiaj na wynajmie

Średnia cena, za którą można we Wrocławiu wynająć mieszkanie jest jedną z najwyższych w Polsce!

Rynek cechuje wysoka chłonność. Studenci, emigranci, pracownicy korporacji mieszkają przeważnie w wynajmowanych mieszkaniach. Oferta mieszkań jest nierzadko mocno wybrakowana, wciąż brakuje lokali w dobrym standardzie, które cieszą się bardzo dużą popularnością.

MicroHome Wrocław Dom Developer Dane rynek

Czołowe branże we Wrocławiu

Finanse, IT, produkcja, handel, transport i logistyka – to czołowe branże we Wrocławiu. Korporacje chętnie wybierają stolicę Dolnego Śląska, ze względu na wyedukowaną i wykwalifikowaną kadrę oraz europocentryzm. Ponadto Wrocław to magnes dla studentów, którzy po ukończeniu nauki zostają w mieście i znajdują bez problemu zatrudnienie. Duże i średnie przedsiębiorstwa chętnie współpracują z uczelniami, dzięki czemu jeszcze bardziej przywiązują studentów do Wrocławia oferując im pracę w okresie edukacji.

Wykończone apartamenty "pod klucz" zarządzane przez operatora

Jeśli zdecydują się Państwo na apartamenty microHOME, to w cenie lokalu otrzymacie od nas wykończenie pod klucz wraz z kuchnią. Do wyboru są 3 pakiety kolorystyczne, opracowane z naszym architektem wnętrz. Wszystkim zajmiemy się kompleksowo – wykończeniem kuchni, węzła sanitarno-łazienkowego, podłóg czy ścian. Państwu pozostanie jedynie dokupienie przenośnych mebli i dodatków. Zakup wraz z wykończeniem spowoduje, że apartament zacznie na siebie zarabiać tuż po oddaniu inwestycji. Mając na względzie inwestycyjny profil zakupu oraz pasywny stosunek klienta do najmu  apartamentu oferujemy też możliwość podjęcia współpracy z rekomendowanym przez nas operatorem zarządzającym. Szczegóły dotyczące partnera ds zarządzania najmem już wkrótce. Zapraszamy do zapoznania się z pakietami wykończeń:

Osiedle pełne życia

Inwestycja microHOME Promenady we Wrocławiu to najnowsza inwestycja DOM.developer zlokalizowana w jednej z najchętniej wybieranych do zamieszkania części miasta .

Zarabiaj pasywnie w idealnej lokalizacji

microHOME cechuje perfekcyjna lokalizacja, w samym centrum nowoczesnego i wielkomiejskiego osiedla "Promenady Wrocławskie". To osiedle kompletne, w którym mieszkasz, pracujesz i wypoczywasz.

Inwestycja na lata

Mikroapartamenty to pewny produkt inwestycyjny na rynku najmu. Lokale o powierzchniach od 25 do 43 m2 w wariantach jedno i dwu-pokojowych spełnią potrzeby każdego, nawet najbardziej wymagającego lokatora.

Tutaj nie ma mowy o nudzie

Wspólny taras na dachu budynku oraz pomieszczenie klubowe z czytelnią sprawią, że Twój przyszły Najemca znajdzie atrakcyjne zajęcia w czasie wolnym od pracy. Miejsce na bifor lub after-party z widokiem na Promenady? Dlaczego nie!

Nadodrzańskie bulwary

Nadbrzeża rzeki Odry oddalone są od microHOME o 3 min spacerem. Nadodrzańskie bulwary to miejsce zarówno na aktywny wypoczynek, jak i trening sportowy. Ścieżki biegowe i rowerowe, siłownie plenerowe, wypożyczalnie kajaków i canoe. Wszystko to na wyciągnięcie ręki.

Park biznesowy w zasięgu wzroku

Vis-a-vis microHOME znajduje się "Promenady Business Park" z biurowcami ZITA oraz EPSILON. To nie wszystko. W granicach 10, 15 min rowerem dotrzesz do Green Day i Green2Day będących siedzibą biur m.in.: Credit Suisse, KPMG i innych.

Foodporn i festiwal smaku

W okolicy microHOME znajduje się kilkadziesiąt barów i restauracji przeróżnej kuchni serwujących o dowolnych porach dnia. Śniadanie, bruch, lunch, obiad, podwieczorek i kolacja w jednym miejscu.

W epicentrum możliwości

microHOME cechuje perfekcyjna lokalizacja, w samym centrum nowoczesnego i wielkomiejskiego osiedla "Promenady Wrocławskie". To osiedle kompletne, w którym mieszkasz, pracujesz i wypoczywasz.

Masz dodatkowe pytania?

Zadzwoń lub napisz do nas.

Kontakt

Lub napisz do nas

  Chcę otrzymywać informacje o produktach i usługach podmiotów należących do Grupy Kapitałowej DOM.developer.

  Skontaktuj się z nami

  Rafał Półtorak

  Kierownik działu sprzedaży

  Tomasz Mirosław

  Specjalista ds. sprzedaży

  Biuro sprzedaży:

  ul. Sienkiewicza 28/1
  50-335 Wrocław

  GODZINY OTWARCIA:
  Poniedziałek – piątek:
  8.30 – 17.00